Cassie to zwykła nastolatka. Dobrze się uczy, nie pali i nie chodzi na imprezy. No może jeden lub dwa razy się zdarzyło ale to nie ważne bo nic na nich się nie wydarzyło. Poznaje chłopaka... przeżyła swój pierwszy raz... zakochuje się w nim. Nie jest już taką grzeczną dziewczynką. Jak jej życie się potocz? Czy zostanie z ukochanym? Czy jej życie znajdzie dobrą drogę?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oto prolog. pierwszy rozdział dodam na stronę jak tyko dopracuje bloga. Czytasz - Komentujesz! Zależy mi na komentarzach. Dają mi motywację do dalszego pisania!